info@pgstelecom.com
+982188755246-47
 
           فارسی / EN
  • PGS
  • pgstelecom
  • PGStelecom
  • PGStelecom

فعالیت های پژواک


PGSTelecom GENERAL OVERVIEW

پروژه های انجام شده

شرکت پژواک گستر سپاهان به عنوان یکی از اولین شرکتهای فعال در زمینه اجرای پروژه های ICT فعالیت خود را از سال 1386 آغاز نمود. پروژه های انجام شده توسط این شرکت غالبا در حوزه تکنولوژی های نوین می باشد. در ادامه لیست پروژه های انجام شده توسط این شرکت قابل مشاهده است.

بیشتر...

ارائه راهکارهای فناوری پیشرفته

این شرکت با پشتوانه علمی و تجربی منحصر به فرد، سعی در تأمین و تحویل تجهیزات با تکنولوژی روز و نیز اجرای پروژه‌ ها در زمینه طراحی شبکه، بانکداری الکترونیک، سامانه های وفاداری، ایجاد و توسعه شبکه های اجتماعی ، نصب انواع سایتهای موبایل، طراحی و اجرای شبکه فیبر نوری دارد.

بیشتر ...

توانایی ها

توانایی تأمین کلیه لوازم، تجهیزات و ابزارآلات تخصصی مورد نیاز مشتریان با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت و خدمات پس از فروش به همراه آموزش مهارتهای لازم از دیگر فعالیتهای شرکت می‌باشد.

بیشتر...

PGStelecom Department

  pgstelecom

شرکت پژواک گستر سپاهان متخصص در طراحی، تأمین تجهیزات، نصب، راه‌اندازی و بهینه‌سازی سیستمهای ارتباطی و فن آوری اطلاعات (ICT) می باشد. این شرکت با پشتوانه علمی و تجربی منحصر به فرد ، سعی در تأمین و تحویل تجهیزات با تکنولوژی روز و نیز اجرای پروژه‌ ها در زمینه طراحی شبکه، بانکداری الکترونیک، سامانه های وفاداری، ایجاد و توسعه شبکه های اجتماعی ، نصب انواع سایتهای موبایل، طراحی و اجرای شبکه فیبر نوری و نصب سیستمهای 4G، 3G، WLL، Wimax و نیز نصب و راه‌اندازی سوئیچ و BSC سیستمهایNokia، Ericsson، ZTE، Huawei، Siemens و Fiberhome دارد.

توانایی تأمین کلیه لوازم، تجهیزات و ابزارآلات تخصصی مورد نیاز مشتریان با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت و خدمات پس از فروش به همراه آموزش مهارتهای لازم از دیگر فعالیتهای شرکت می‌باشد.

بالا بردن کيفيت کارهاي ارائه شده در چهارچوب استانداردهاي حاکم در دنيا، امري نيست که به طور اتفاقي حاصل گردد. ديدگاه بلندمدت در تحقيق، توليد، عرضه و پشتيباني از جمله نگرش راهبردي ما در کار است، نگرشي که به شهادت آنچه انجام گرفته است براي مجموعه پژواک گستر سپاهان تخصص و براي مشتريان آن رضايت را به همراه داشته است.

بخش بازرگانی

گروه بازرگانی شرکت از افراد متعهد و متخصص در زمینه خرید خارجی در قالب اعتبارات اسنادی مدت‌دار تشکیل گردیده که تاکنون پروژه های بازرگانی مختلفی اعم از انتقال تکنولوژی، خرید و انتقال انواع ماشین‌آلات و تجهیزات برای پروژه‌های کوچک و بزرگ بصورت یوزانس یکساله تا سه ساله از فعالیت های انجام شده در این بخش می‌باشد.

بیشتر ...

بخش اجرایی

اولین و بزرگترین بخش شرکت می باشد خدمات ارائه شده در این بخش شامل کلیه نیازهایی است که اپراتورها، شرکتهای مخابراتی و ارتباطی، همچنین فروشندگان داخلی و خارجی خواهان آن هستند.

بیشتر ...

بخش تولیدات

تولید انواع دکل های مخابراتی پشت بامی و متعلقات دکل های مخابراتی و برق و همچنین قطعات جانبی و پایه های آنتن های مختلف، گاردهای ضد سرقت ، فنس و شاسی و ... و تهیه و تامین انواع تجهیزات و ملزومات مورد نیاز..

بیشتر ...

Our Projects


-------------------------------------------------------
Scroll to Top